MATAMAR live

★Pátek večer a tím pádem je čas na pořádnej odvaz, roztančenej parket a parádní mejdán .. tak to vše tě čeká v JH MUSIC live CLUBU v KD Lešanech .. 

★ Tentokrát na Vás čeká vystoupení DJs MATAMAR

★ MATAMAR – fanouškům elektronické hudby není třeba tuto dvojici, která bez nadsázky patří aktuálně mezi českou djskou špičku zdlouhavě představovat, proto zmíníme jen některé mezníky jejich kariéry. Djský projekt MATAMAR je tvořen dvojicí Mark Airman a Mata C. Svoji pouť na klubové scéně odstartoval v létě roku 2006. Krátce po své první akci se stali rezidenti vlastní párty v klubu Vertigo, která se poté dokonce objevila v časopise X Mag v rubrice 24 vyvolených parketů.

Díky svému osobitému stylu začali být MATAMAR zváni už krátce po startu svojí kariéry na různé zajímavé akce v prestižních klubech po celé ČR a na Slovensku (Roxy, Mecca, Retro Music Hall, Fléda, Fabric), kde vystupovali po boku českých, ale i zahraničních "top" jmen. Hned v prvním roce jejich působení se také umístili v prestižní anketě o2 Dance Music Awards 2006 na 3. místě v kategorii Objev roku a také v anketě Trance.cz Awards 2006 a v kategoriích objev roku (2. místo) a Domácí dj roku (9. místo) a tento rok jim server housemagazine.cz udělil 2.místo v kategorii "Domácí dj roku". Zahráli si ale také například na kultovní halové akci Apokalypsa v brněnském Boby Centru a to dokonce na jejím jubilejním 30.tém díle.

Aktuálně vystupují v klubech po celé republice a patří mezi jedny z nejobsazovanějších zástupců české scény, kteří vystupují po boku zahraničních stars. Můžete je slyšet také na nejich vlastní party "WOW" v pražském Duplexu, kde se vystřídalo již mnoho hvězdných jmen světové EDM scény. V poslední době vystoupili například hlavním "Ministry of Sound" podiu The Sun festivalu, který navštívilo přes 20tis. lidí a to po boku jmen jako Fedde Le Grand, či projekt Northern Lite. V loňském roce odehráli mnoho vystoupení na prestižních akcích po boku zvučných jmen (R3hab, Mark Knight, Firebeatz, Chris Lake, Justin Prime a mnoho dalších) a také na halové akci CITADELA, kde na pódiu střídali samotného Paul Van Dyka. Nechyběli ani na největším domácím tanečním festivalu - MÁCHÁČ 2014. Tento rok je čeká kromě mnoha významných domácích eventů a pravidelných vystoupení po celé ČR, také několik halových akcí jako například po boku legendy jménem dj UMEK v karlínském Foru a vrátí se také na velké podium akce Citadela, kde tentokrát supportují Ferryho Corstena. 

MATAMAR jste kromě vystoupení v klubech mohli slyšet i na rozhlasových vlnách na rádiích jako Akropolis, Dance Radio, Zlatá Praha, nebo SeeJay. Jejich vlastní radioshow vysílalo více než 70 světových radiostanic a pro jubilejní 100. díl této show namixoval svůj set samotný Ferry Corsten (NL). Aktuálně můžete duo MATAMAR slyšet také v jejich vlastním pořadu "WOW" na SeeJay rádiu.

Jejich zapálení pro hudbu se odráží v jejich setech, které jsou plné energie a stylově se těžko škatulkují. Jejich vystoupení vždy velmi originální a zajímavé - svou pověst budují zejména na dokonalé komunikací s publikem. Současně hrají také za deep/tech-houseový projekt DEEP DEER a společně s top českou djane Elite tvoří formaci ELECTRO GANG.

www.matamar.com www.languageoftrance.netwww.facebook.com/matamar www.facebook.com/languageoftranceradiowww.twitter.com/matamar www.youtube.com/languageoftrancewww.youtube.com/matamarofficial www.thedjlist.com/djs/matamarwww.soundcloud.com/matamar www.idj.cz/matamar

★ DJ Lukas Marthin

Začátky teprve třiadvacetiletého energického mladíka Lukase Marthina probíhaly na komerčních diskotékách v severních Čechách, kde si jich za tříleté působení prošel většinu.
V roce 2012 si poprvé si zahraje na špičkové aparatuře v nejzvučnějším klubu severních Čech Luxor FTC a začíná se zajímat i o styly hudby jako je například house, tech-house a electro.
Následuje Praha a první hraní v kolébce pražských DJs jménem Pekelnej Bar a také se dostává do živého vysílání SeeJay radia, čímž předchází z mainstreamu k čistě taneční hudbě na pomezí house a tech-house.
Po roční odmlce se definitivně stěhuje do Prahy, kde se nemusí moc dlouho rozkoukávat a začíná hrát v dnes již uznávaném klubu Atelier, kde se seznamuje s dalšími kolegy zejména z pražské undergroundové scény a pravidelně se začíná objevovat na lineupech tohoto oblíbeného podniku. Dalším milník v Lukasově cestě na sebe nenechá dlouho čekat a na podzim 2014 se představuje v klubu Duplex na několika akcích společně s DJs jako PHNTM (USA), Chris Davies (HU), Matamar, nebo Junior Jan a nadále pravidelně jezdí hrát do domácího klubu Luxor. Začátek roku 2015 pro Lukase přináší nové možnosti a hraní v nových clubech jako je Magnum club Prague nebo Yes Club.
Lukas Marthin tak má našlápnuto k dalším zajímavým hraním nejen v domácích severních Čechách a v Praze, ale i ve zbytku republiky.

Můžete se těšit na spoustu pití na baru a skvělé muziky 


Vždyť začíná víkend a ten si musíš pořádně užít... !!
▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀ ▀▀▀▀▀▀

▂ ▃ ▅ ▆ █ HRAJÍ A VYSTUPUJÍ █ ▆ ▅ ▃ ▂

★ MATAMAR 

★ DJ Lukas Marthin

★ Pozvěte i své přátele, sdílejte na zdi a těšte se na opravdu vychytaný a našlapaný večer .. !!

★ Vstup: 100,- Kč

★ Věk: 15+

★ Svozové auto do 15 km na tel: 731 091 310